Connect
To Top
Сollaborator

Michelle Andrade представляє відвертий максисингл “Несховане”

Музичний реліз був створений у час війни у ​​різних куточках світу.

“Неприховане” – це дуже особиста музична історія, не тільки тому, що в цих піснях вона відкриває слухачам справжні почуття, а й тому, що вперше Michelle стала співавторкою всіх композицій. Вона сублімує емоції, що накопичилися, і переживання в музику. Це як емоційна гойдалка, де, на противагу гніву та болю, – сила, любов і віра у світле майбутнє. Щира творчість – без хайпа та всього зайвого.

У трьох треках у новому звучанні та стилі – заклик не завмирати, жити “зараз”, незважаючи на “невідомість”, відкривати свої почуття, любити, вірити, писати нову власну історію та світити в темряві ще яскравіше.

“Година”

Фокус-сингл, на який вийшов перший кліп із майбутньої відеотрилогії від режисера BONDAR’. На створення цієї пісні Michelle надихнув один із найскладніших моментів. Коли ти опиняєшся далеко від дому, все навколо здається чужим: люди, вулиці, звичаї… Майбутнє як кришталь, а час наче зупиняється. У цей момент головне не скласти руки, а прийняти все, що відбувається навколо, і йти далі. Нагадати собі, що життя – це “сьогодні”. Потрібно жити тут і зараз і писати нову власну історію.

“Світло”

Трек, повний ностальгії за минулим життям та спогадами про мирний світ. Michelle, як і мільйони українців у всьому світі, пережила останнім часом багато різних подій та емоцій, її цінності змінилися: духовне переважило матеріальне, але головне – вона зберегла можливість бачити світло серед вогнів… та нести його через музику.

“Абсурд/Любов”

Іноді любов як емоційна гойдалка. Ви не можете бути разом, але й відпустити один одного – також. Ти обіцяєш собі, що це востаннє, але почуття сильніше за тебе. Залишається тільки віддатися бажанню, відпустити себе і знову розхитати цю гойдалку ейфорії всередині. Найбільш інтимний трек, в якому Michelle підпускає слухача дуже близько.

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ