Connect
To Top
Сollaborator

Прем’єра кліпу MILENA: як вражає українська молодь

Молода українська співачка МILENA презентувала у мережі свою дебютну роботу під назвою «Десь Далеко» у супроводі офіційного відеокліпу.

Пісня «Десь Далеко» – це про абсолютну непохитність власного Я, про налагодження внутрішньої гармонії, про те, що незважаючи на труднощі, завжди треба прямувати тільки вперед. Свою першу пісню виконавиця прокоментувала таким чином:

– Привіт, мене звати МILENA, мені 16 років. Це моя перша пісня, яка була написана рік тому і тільки зараз ми наважилися її випустити і зняти до неї кліп. З її допомогою я закликаю усіх не забувати про свою силу у душі, очах і серці, адже це головний путівник до мрiї, успiху, до сонця та любовi. Попри невдачі та потреби сучасного світу, іноді потрібно зупинитися і відчути щастя. Заряджайся пiснею, мрій та дiй, – закликає МILENA.

Дівчина також розповіла, що вже зараз працює над своїм наступним треком «То є Ти», що стане маніфестом одноліткам і новому поколінню. Слідкуйте за виконавицею на її сторінках у соціальних мережах та не пропустіть наступний хіт від співачки.

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ