Connect
To Top

Слава Камінська випустила кліп на українськомовний трек “Додому”, де знялися її діти

< p> class=”annotation”>Слава Камінська нарешті випустила кліп на свій дебютний україномовний трек “Додому”, який написала ще навесні в машині, коли збігала з дітьми від війни в Україні.

В авторській пісні ” Додому” Камінська описує емоції кожної української жінки, яка залишилася на чужині без підтримки і переживає тугу за рідним домом і бореться з почуттям безвиході.

Трек “Додому” – символічне повернення Слави в український інтернет-простір, адже цілих півроку аккаунт зірки в Instagram був заблокований через відверті публікації про напад росії на Україну.

Кліп на пісню було знято за участю двох дітей виконавиці від пластичного хірурга Едгара Камінського.

Вперше з початку повномасштабного вторгнення Росії моя стрічка переповнена хорошими новинами, адже нарешті наші захисники, на ши рідні хлопці та дівчата повернулися з російського плена “Додому”! Дякую кожному, хто захищатиме нашу землю і наближає момент, коли всі українці зможуть повернутися до Рідної домівки. Завдяки вам сьогодні я готова поділитися своєю історією, своїм болем та переживаннями. Іноді є те, що неможливо описати словами. Це – ніби сповідь, у якій зібрані найсокровенніші переживання. Я вперше настільки відверта з вами.

– коментує роботу Слава.

Дивитись онлайн кліп “Додому” Слава Камінська:

КОММЕНТИРОВАТЬ

КЛІПИ