Connect
To Top
Сollaborator

“Стіни горять у бою, мамо, а я стою” – Антитіла випустили потужну пісню про Бахмут

“Фортеця Бахмут” – епічна ода подвигу українських військових!

Вперше з початку повномасштабного вторгнення гурт Антитіла представить повноцінну музичну прем'єру, пісню, яка правдиво передає емоції та враження, пережиті разом за цей рік.

Пісня «Фортеця Бахмут» має на меті посилити дух військових, які захищають нашу державу, тримають величезний фронт та гарячий клаптик української землі, ще один символ стійкості, сміливості та сили – місто Бахмут. Пісня має допомагати українському народу проходити складні випробування та приймати важкі рішення у необхідний для Батьківщини час.

«Фортеця Бахмут» – це посвячення стійкості та подвигу українського народу, українських військових, які борються проти невиправданої несправедливої ​​агресії росії.

Ми, як музыканти, розуміли, що нам треба зробити щось надихаюче, з чим хотілося б рвати землю, йти в бій, стоять і не відступати. Але як громадяни, які мають бойовий досвід, розуміємо, що своє діло і своє завдання треба робити спокійно, як того вчили нас, і що за нашими спинами, за спинами тих, хто саме зараз зі зброєю чинить проти оккупантів – майбутнє України. І що б не відбувалося навколо, ти маєш взяти собі в руки і робити все, що від тебе залежить у найкращому вигляді. Так сталося, що таких ситуацій і ми пережили достатньо, тому як ніхто, розуміємо про що співаємо і за що стояти наші побратими у найпекельнішій точці світу сьогодні, – розповідає лідер групи Антитіла Тарас Тополя.

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ