Connect
To Top

«Веном 2: Карнаж» – спеціальний фан-показ з відеозв’язком від самого Тома Гарді

Не пропустіть супер-екшен «Веном 2: Карнаж» з 14 жовтня в кінотеатрах! Допрем’єрні покази з 8 жовтня.

7 жовтня у кінотеатрі MULTIPLEX, ТРЦ Lavina Mall відбувся фан-показ довгоочікуваного екшну «Веном 2: Карнаж». Першими фантастичне продовження історії про симбіота Венома переглянули найвідданіші шанувальники франшизи, серед яких були і глядачі від Нового Каналу.

На фанів також чекали тематичні фотозони для яскравих світлин, різноманітні пригощення та світлова проекція на фоні крутезного dj-сету.

Перед показом на глядачів чекав неймовірний сюрприз, адже з великих екранів до них звернувся Том Гарді, який привітав всіх з прем’єрою та взяв слово не спойлерити.

У другій частині фільму над світом нависла загроза. Тандем Едді Брока та інопланетного симбіота Венома кидає свою силу проти нового ворога — нестримного монстра-вбивці Карнажа.

«Було так круто грати цих двох персонажів, хоча я вже давно сприймаю Едді і Венома як єдине ціле, – поділився враженнями Том Гарді. — Єдина відмінність між ними полягає в тому, що один з них монстр, а інший — звичайний репортер. Звісно, двом абсолютно різним архетипам особистостей не так просто ужитися в одному тілі, тому їм постійно доводиться шукати компроміс, вчитися домовлятися, але не дивлячись на всі розбіжності і непорозуміння, що виникають між ними, їм це вдається».

Більше про фан-показ у нашому фотозвіті:

КОММЕНТИРОВАТЬ

СВІТСЬКІ ХРОНІКИ