Connect
To Top
Сollaborator

Відеокліп з бомбосховища розчулив мережу

Днями музичний простір Мережі Інтернет сколихнула відеоробота “Ранок” на чуттєву пісню про майбутнє України від 14-річної співачки з Києва. Дівчину звати Софі Адамів, а пісню їй написав молодий композитор Єгор Горлов (саунд від студії Lord Music). 

Атмосферний відеокліп було знято у бомбосховищі, а всю підготовку до зйомки проводили по відеозв’язку під керівництвом режисера Дениса Мусаєва. В екстремальних умовах, під обстрілами та без світла, творча команда підбирала безпечне місце зйомки, шукала ідеї для відеокліпу, образи і реквізит.

Все це було зроблено заради підтримки ЗСУ на Бахмутському напрямку. Всі кошти від прослуховувань та скачувань цієї композиції юна співачка Софі Адамів вирішила передавати у благодійний фонд “Народжені перемагати”. На ці гроші будуть закуплені необхідні медикаменти та речі для 95 бригади, які зараз на Бахмутському напрямку героїчно тримають найнебезпечніший на сьогодні напрямок фронту.

Я впевнена, що цей 2023 рік принесе нам довгоочікувану перемогу. Адже українці – нація, яка народжена перемагати. Хоча мені всього лише 14, я всім серцем прагну наблизити перемогу, тому вирішила допомогти хлопцям і дівчатам з 95 бригади, які в найгарячішій точці воюють за наше з вами майбутнє. А воно обовʼязково буде мирним і щасливим – саме про це моя пісня. Тому слухайте, скачуйте, долучайтеся до нашого збору – навіть репостами цієї пісні ви дуже допоможете нашим захисникам отримати необхідні медикаменти та речі якомога скоріше”, – прокоментувала юна виконавиця на своїй сторінці в Instagram (https://instagram.com/sofiadamiv). 

Запрошуємо вас долучитись до ініціативи Софі та допомогти військовим у зручний для вас спосіб: 

Слухайте та скачуйте аудіо ТУТ:

iTunes

Apple Music

YouTube Music

та інші.

Знімайте для Тік-Ток відео на цю композицію (Sofi Adamiv – РАНОК) 

або просто донатьте будь-яку зручну для вас суму в БАНКУ!КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ