Connect
To Top

Відкриття ONE LUXY SHOP – Слава Камінська, Наталія Валевська, Катерина Бужинська, СолоХа, Міла Нітіч та інші

В Одесі відкрився бутік українського бренду ONE LUXY SHOP. На відкритті були українські зірки Слава Камінська, Наталія Валевська, Катерина Бужинська, СолоХа, Міла Нітіч та інші.

Модна індустрія продовжує розвиватися в Україні – так, днями відбулося відкриття унікального fashion-простору в Одесі – бутіка українського бренду міжнародного рівня ONE LUXY SHOP. Відкриття магазину відбулося разом із презентацією нової колекції з етно-мотивами. Аліна Поліщук, власниця бренду, виробляє не лише модний жіночий одяг.


З перших днів військових дій Аліна Поліщук прийняла для себе рішення, що, з благодійною метою, паралельно з основною лінією одягу, вона займеться і пошиттям зручної військової форми.

Бутік має свій індивідуальний формат, пропонуючи клієнтам ексклюзивні вироби з якісних натуральних тканин Італії, Франції та Кореї. ONE LUXY має власний принт, що робить вбрання особливо красивим.

Дизайнер та власниця модного будинку Аліна Поліщук завжди відповідально підходить до виготовлення одягу, саме тому серед клієнтів бренду багато відомих осіб: Слава Камінська, Наталія Валевська, Солоха, Катерина Бужинська, Анна Добриднєва, Міла Нітіч, ​​Катерина Мілевська, Юлія Войс, Екулка, Аня Девіл, Марина Сазонова, Марина Філіпенко, Даша One та багато інших зірок шоу-бізнесу та популярних блогерів. Як бачимо, різноманітність образів бренду надихає багатьох медійних осіб.

Варто зазначити, що мережа магазинів бренду відкрита по всьому світу, від Києва до Одеси, Варшави, Кіпру, Дубаї та Нью-Йорка. Частина коштів від продажу у всьому світі йде на допомогу українській армії.

Привітати дизайнера з відкриттям нового бутіка прийшли постійні клієнти та друзі бренду.

Катерина Бужинська

Анна Добриднева

Солоха

Наталія Валевська

Слава Камінська

КОММЕНТИРОВАТЬ

СВІТСЬКІ ХРОНІКИ