Connect
To Top
Сollaborator

У сексі-образах і з Павлом Зібровим: Аня Трінчер запросила новий кліп на пісню “Зай”

Це історія кожного з нас, хто сумує за своїм: за спогадами улюбленого села і міста, за дотиком близької людини, за смаком з дитинства, запаху рідного дому і простим, але таким життєво важливим речам .

Анна Трінчер презентувала свою нову пісню «Зай», яка, незважаючи на грайливий кліп, передає серйозні думки: почуття та бажання тимчасових переселенок, їхні страхи та переживання за своїх рідних, тугу за домом. Навіть, перебуваючи в безпеці, українки переживають важкі часи, адже за кордоном вони віч-на-віч зі своїми проблемами в чужому місті, без підтримки близьких.

Ідея кліпу полягає у легкості повернення додому – кліп знімався влітку, тому головні герої огорнуті теплом. У сюжеті кліпу відома таролог Людмила Хомутовська порадила мені, незважаючи на біль та втому їхати додому, бо мій шлях буде легким, і дорогою мені зустрічатимуться чуйні й такі «свої люди», а до кого я приїхала ви побачите у фіналі кліпу. А ще тут знялися Павло Зібров, Наталія Денисенко та бабуся Анни Трінчер Олена Олександрівна.

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ