Connect
To Top
Сollaborator

Аліна Гросу розповіла про розрив із Романом Полянським у новій пісні “Самотня зима”

> Аліна Гросу не з тих дівчат, які намагаються придумати те, чого немає. Саме тому нова пісня “Самотня зима” стала таким собі підтвердженням, що співачка розійшлася з російським актором Романом Полянським. Самотня зима”.

В описі до кліпу Гросу зізналася, що цей трек став дуже особливим, тому що в ньому вона відкриває свою душу і відверто говорить про почуття, які зараз відчуває.

Сьогодні мій настрій та настрій людей не дуже святковий. Проте ми маємо триматися, ми вистоємо і в нас це вийде. Свято має бути в будь-який час, навіть найважчий. Святкові пісні підтримують силу духу, настрій та емоції людей, що не дають падати. Але я завжди випускаю пісні, що передають мої почуття. Можливо, я не так багато говорю, але в моїх піснях можна почути набагато більше про моє життя. Тому цього разу я презентую наддушевну композицію.

– каже Аліна.

Дивитись онлайн кліп GROSU “Самотня зима”:

У пісні “Самотня зима” дівчина співає про те, що вперше зустрічатиме Новий рік сама, без очей коханого і вже не сподівається на нову зустріч , хоча не втрачає віри, що час розставить усе на свої місця.

Вперше Новий рік там, де нас немає. Така самотня без тебе зима. Не розтане сніг та прийде весна, ніби я тобі і ти мене не знаючи. Фото на стіні, лютий, пізно вже врятувати кохання. Ставимо паузі лютими розмовами, знову як по колу стали невідомими.

– співає зірка.

КОМЕНТУВАТИ

КЛІПИ