Connect
To Top

Нацвідбір на Євробачення-2023: TVORCHI представили потужний трек про сталеве серце

І кліп на нього.

TVORCHI заспівали про незламність у новій пісні – Heart of Steel, яку представлять у фіналі Національного відбору на “Євробачення”, який відбудеться 17 грудня. Сингл увійде до однойменного EP, який артисти присвятили непокорі українців.

TVORCHI знову беруть участь у конкурсі, як це було два роки тому, коли музиканти набрали максимальну кількість балів від журі та глядачів у півфіналі Нацвідбору та поступилися перемогою у фіналі.

Ми знову у грі, бо написали пісню, якою нам є що сказати Європі та світові. Вона про шкірного, хто при всій безвиході носити в грудях стале серце і йде вперед. А сьогодні це всі ми. У нашій пісні є рядки: “Не бойтесь говорити те, що ви думаєте. Тому що як би погано не було, хтось слухає”. Ми хочемо, щоб про нашу незламність почули всюди, – розповіли TVORCHI. – Трек звучить потужно і об'ємно з перших секунд. За задумом артистів, ламаний нестандартний п'янкий ритм усередині пісні передає стан, коли буває важко, але ти стоїш і посміхаєшся і ти непробивний. Головний елемент у кліпі – портал між сьогоднішнім днем ​​та потойбічним світом. Він символізує різне: силу духу, новий початок, фатальний кінець. На думку артистів, саме сьогодні людство обирає те, що на нього чекає завтра.

 

 

КОММЕНТИРОВАТЬ

КЛІПИ